Mūsu darbi

The Stockholm School of Economics in Riga

SSE Riga is a business school in Riga, Latvia, founded in 1994 and over the years has acquired a reputation as the leading business school in the region. You don’t have to go far from home to study in one of the best Business Schools in Europe.

OraculeTang Space

OraculeTang Space is called in honor of the unique exhibit developed by Dmitry olkov, the co-founder of SDVentures holding in cooperation with the conceptual artist Oleg Kulik — the huge speaking technological sculpture, symbiosis of the orangutan and the robot weighing two tons for the first time presented at the cult Burnung Man Festival.

Wellton Riga Hotel & SPA

Viesnīca Wellton Riga Hotel & SPA atrodas pašā Rīgas sirdī - Vecrīgā. Tas ir vēsturiskais centrs, kur ir koncentrēti galvenie tūrisma objekti, tirdzniecības ieliņas, iepirkšanās centri, kafejnīcas, bāri, biroju ēkas.

RixWell Centra Hotel

Viesnīca Rixwell Centra Hotel ir ideāla vieta, kur atpūsties, pavadot laiku Vecrīgā. Viesnīca ir unikāla ar karaliski plašajiem numuriem un neaizmirstamajiem Vecrīgas skatiem. Viesnīca ar prieku uzņems ne tikai romantiskas atpūtas meklētājus, bet arī nodrošinās kvalitatīvu biznesa apkalpošanu Jums nepieciešamajā laikā.

Mella

Matu pieaudzēšanas centrā MELLA.lv kopš 2009.gada ir pieejams plašākais dabīgo matu tirdzniecības veikals un matu pieaudzēšanas salons.

Wellton Centrum Hotel & SPA

Viesnīca Wellton Riga Hotel & SPA atrodas pašā Rīgas sirdī - Vecrīgā. Tas ir vēsturiskais centrs, kur ir koncentrēti galvenie tūrisma objekti, tirdzniecības ieliņas, iepirkšanās centri, kafejnīcas, bāri, biroju ēkas.

Tattoo Frequency

Tattoo Frequency ir tetovēšanas studija Rīgas sirdī, kur katram klientam ir individuāla pieeja, un kur darbu izdara no sākuma līdz galam. Pat ja Tev ir tikai aptuvena nojausma par savu jauno tetovējumu – atnāc ciemos un mēs palīdzēsim Tev izdarīt pareizo izvēli.

Virkas muiža

Laipni lūgti lielākajā viesnīcā Kuldīgā, Šveices arhitektūras stilistikas parauga muižās ēkā – viesnīcā Boutique Hotel Virkas muiža. Piedāvājam dažādu platību dizaina numurus, kā arī klasiska stila un ekonomiskās klases numurus dažādās cenās. Muižas augšējais stāvs nesen ticis renovēts, atklājot senās koka konstrukcijas.

Annas koku skola

ANNAS KOKU SKOLAS BIEDRĪBA ir organizācija, kuru veido cilvēki ar interesi mācīties un pie reizes izglītot citus. Biedrības ideoloģija ir uzbūvēta ap kokiem. Tāpēc, biedrības pamatā ir ar kokiem saistītās saimniecības nozares: mežkopība, arboristika, ainavu arhitektūra un dārzkopība.

RixWell Hotel Bauska

Viesnīca atrodas Bauskas pilsētas centrālajā daļa, blakus Bauskas autoostai, starp divām upēm Mūsu un Mēmeli, kurām saplūstot izveidojas Lielupe. Tiešā tuvumā pieejama visa Bauskas pilsētas infrastruktūra ar intensīvu transporta un gājēju kustību.

Dzīvoklis Jūrmalā Rīgas 51

Grezni dzīvokļi unikālā aizsargājamā Jūrmalas rajonā - klusā apkaimē, taču netālu no Jomas ielas trokšņa. Māja atrodas priežu ielokā, parku tuvumā, starp Rīgas Jūras līča smilšainajām pludmalēm un Lielupes maigajiem ūdeņiem.

Dzemdību nams

Rīgas Dzemdību nams ir lielākā dzemdību palīdzības iestāde Latvijā

SFM

Company SFM Latvia is founded in 2010 by 2 experienced manufacturers, creating an Estonian – Latvian joint venture. Welders are EN287 certified, company is ISO 9001:2008 certified by BM TRADA as well as EN1090-2; ISO14001:2004 and OHSAS 18001:2007.

Melnie mūki

Starp skaļo Līvu laukumu un Jāņa sētu klusuma – miera cienītājiem ir sava drošības saliņa jau 15 gadus restorāns "Melnie mūki".

Jūrmalas slimnīca

Daudzprofilu un neatliekamās palīdzības ārstniecības iestāde, kurā tiek sniegti veselības aprūpes pakalpojumi pacientiem no Jūrmalas pilsētas, Rīgas reģiona un visas Latvijas.

JK DENT zobārstniecība

Klīnikas pamatā ir Dr. Jāņa Kukuļa zobārstniecības prakse, kas veiksmīgi darbojas kopš 2000. gada. Sešpadsmit gadus ilgā pieredze privātpraksē radīja nepieciešamību piedāvāt pacientiem plašāku pakalpojumu klāstu lielākās telpās.

Viesu nams "Kalna žagari"

Kāzas, kristības, jubileja vai vienkārši ģimenes saiets. Pie mums varēsiet nosvinēt svētkus skaistā, harmoniskā un sakoptā vidē. Bet, kad dejas beigušās, atpūsties ērtos un skaistos numuriņos viesu nama augšstāvā.

Putni Ādažos

Projekta "Putni Ādažos" mērķis ir aizsargājamo ainavu apvidū “Ādaži” atjaunot virsājus, mežus un augsto purvu – dzīvesvietas Eiropā retajam rubenim, vakarlēpim, zaļajai vārnai, sila cīrulim, stepes čipstei, purva tilbītei un brūnajai čakstei.

Koknese

Koknese, ar Daugavas krastu, kas ir krāšņs jebkurā gadalaikā , ir nozīmīga kultūrvēsturiska vieta, kā arī ievērojams tūrisma centrs.

RixWell Domus Hotel

3-zvaigžņu Garni viesnīca - iespējams viena no labākajām Vecrīgas viesnīcām, kas sevī apvieno lielisku cenu, kvalitāti un ir ērta ģimenēm ar bērniem.

FItnesa klubs F1

Radot šo sporta klubu mēs vēlējāmies būt daļa no tā visa, dalīties mūsu uzkrātajā pieredzē un sniegt arvien jaunas zināšanas mūsu biedriem. Profesionālā treneru komanda vienmēr atbalstīs ar kompetentiem padomiem.

LU Rīgas Medicīnas koledža

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) ir valsts akreditēta profesionālās augstākās izglītības iestāde.

Cesu klīnika

Klīnika nodrošina 24 stundu neatliekamo palīdzību, stacionāro un ambulatoro ārstēšanu, sniedzot iedzīvotājiem stacionāro veselības aprūpi akūto un hronisko slimību gadījumā.

Onkoklīnika

Kvalificēti speciālisti ar pieredzi klīniskajā un zinātniskajā darbā konsultē un izmeklē pacientus ar krūts labdabīgām un ļaundabīgām saslimšanām, ādas veidojumiem, kuņģa un zarnu trakta saslimšanām, ginekoloģiskām saslimšanām un pārmantotajiem audzējiem.

Līgatnes kūltūras nams

Līgatnes novada Kultūras un tūrisma centrs veicina sabiedrības radošo izglītošanu, nodrošinot augstvērtīgu un kvalitatīvu kultūras un mākslas pieejamību Līgatnes novadā, kā arī aktīvu un kvalitatīvu pašdarbības un amatiermākslas kolektīvu darbību, sekmē tradīciju turpināšanu un popularizēšanu, veidojot patīkamu un interesantu kultūrvidi pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Rixwell Oldtown Tallinn

Rixwell Old Town Hotel in Tallinn is the only hotel in town, which is built into the original medieval city wall. During your stay enjoy amazing windows views of Old Tallinn and note the hotel's decorative roof top forgings.

Sdventures

The world is getting smaller. Social Discovery Ventures is a collection of unique online brands which enable people around the globe to discover each other through the power of shared interests and mutual benefit.

Burtnieku novads

Burtnieki kā vietas apzīmējums pirmoreiz fiksēts 1366. gadā. Burtnieku novads izveidojās 2006. gada 1. oktobrī, apvienojoties Matīšu un Vecates pagastiem.

Mēbeles.lv

Jau kopš 1993.gada nodrošinām uzņēmumus un iestādes ar kvalitatīvām korpusa mēbelēm birojiem un izglītības iestādēm.

Labākas Dzirdes Centrs

Labākas Dzirdes Centrs ir mūsdienīgs dzirdes centrs Rīgā, kas Latvijā oficiāli pārstāv amerikāņas uzņēmumu Starkey. Kompānijai ir nozīmīga pieredze dzirdes protezēšanas jomā, kā arī tehniskās iemāņas ātrai un veiklai individuālo pasūtijumu izpildei.

Joker klubs

Uzlabojiet fizisko formu trenažieru zālē, grupu nodarbībās vai spēlējot skvošu. Ūdens relaksācijas centrā ļaujieties relaksējošai peldei baseinā, izbaudot dažādu intensitāšu ūdens masāžas, un atpūtieties septiņās atšķirīgās, jūsu noskaņojuma un vēlmēm piemērotās pirtīs.

Privātmāja Baltezera krastā

Divu stāvu privātmāja Baltezera krastā ar skaistu skatu uz ezeru un laivas piestātni ezera krastā.